Orientačná ponuka


Bratislava

Múzeum mesta Bratislavy - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie

 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Domov

 

Vyhlasujem stop nude - múzeum online - archív dokumentov

stop nude
Ahoj kamarátky a kamaráti, aj ja prežívam v týchto dňoch s vami ľuďmi ťažké chvíle. Na nás mačky vraj strašný vírus neútočí.Viete ako si ho predstavujem? Ako zlého draka z rozprávky, ktorý sa svojimi hlavami zavŕta a nechce sa dať vyhnať. A tie hlavy sa množia a množia hlavne vtedy, keď je veľa ľudí nakope. Preto radšej oželiem osobné stretnutia s vami v Ateliéri Múzeum má budúcnosť. Rozhodla som sa ísť s dobou. Idem online.

Úspešný cyklus Ako sa hrali naši... nahrádzam vyhlásením Stop nude - múzeum online. Pozývam vás na internetový program Povedačky z múzea, ktorý môžete sledovať z vašich izbičiek, doma v bezpečí. Vaša mačka Malvína!

 
 
 
Milé kamarátky, milí kamaráti, prihovárame sa vám aj my dve - Martinka a Bea. Pre priateľov Ateliéru, mačky Malvíny, ale aj tých, ktorí sa radi hrajú, prichádzame virtuálne na návštevu k vám domov s cyklom Povedačky z múzea.  Budeme sa spolu hrať a spomínať ako sa hrali naši rodičia, starí rodičia. Pripravíme pre vás príbehy hračiek z depozitára a  s nami si navyše vyrobíte vlastnoručne papierové hračky. Veríme, že zabavia vás aj vašich súrodencov. Rodičia s vami budú spolupracovať a tešiť sa, aké majú šikovné deti. 
Od 20. 3. 2020 vám každý piatok Bea napíše príbeh hračky z depozitára a Martinka vám pripraví návod na papierovú hračku. Spolu s mačkou Malvínou sa na naše stretnutia tešíme. A keď sa už budete hrať, tak si popritom môžete vypočuť napríklad aj pesničky našich kamarátov z Paci pac. 

Každý piatok nový príbeh a hračka. Viď nižšie!
 
 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Detský ateliér > Vyhlasujem stop nude - múzeum online

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vyberáme:


Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

web & design , redakčný systém

  Prihlásiť sa