Orientačná ponuka


Bratislava

Múzeum mesta Bratislavy - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie

 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Projekty > Projekty 2015 > Maľované dejiny Bratislavy

 

Vianočné maľovanie v ateliéri 10. 12. 2016

Prechádzky s pánom Marquartom
Milí kamaráti, po celý rok sme sa túlali po uliciach Bratislavy s pánom Marquartom, človekom z 18. storočia. Veľa sme toho videli, zažili a spoznali. V ateliéri sme potom modelovali všetko čo sme počuli a videli. Vznikli nádherné diela - budovy, figúrky a my vás pozývame tieto predmety vymaľovať. Určite ste nezabudli, že tvoríme maľovaný keramický model mesta podľa plánu z 18. storočia. Veríme, že vás príde čo najviac a vypálené bledé, smutné predmety "ožijú" farbami. Mačka Malvína sa už nevie dočkať.

Projekt finančne podporil Grantový program Ars Bratislavensis.
 

 
 
Určite prídite 10. 12. 2016 do ateliéru, ktorý bude pre vás otvorený v čase od 11:00 do 16:00. Teší sa na vás Zuzka Zvarová, Martinka Pavlikánová, Monika Kepičová a Beáta Husová. Sľubujeme príjemnú predvianočnú atmosféru s malým občerstvením. Vážime si každého umelca, ktorý sa zapojil do modelovania a je ochotný prísť si svoje dielo dokončiť. 

V prechádzkach a modelovaní pokračujeme aj v roku 2017. Už teraz máme pre vás pripravené miesta, ktoré ste možno nikdy nenavštívili. Najbližšie sa stretneme už 14. 1. 2017 na Bratislavskom hrade.  Model dokončíme, vystavíme, nafotíme, oslávime. Následne vám vaše jednotlivé diela osobne odovzdáme. Verím, že budú mať pre vás a vašich najbližších veľkú hodnotu... Vydržte a budete mať  9. 12. 2017 veľký zážitok na vernisáži, ktorú pre vás s láskou pripravíme.
 

Odkazy

 
Kontakt: PhDr. Beáta Husová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 16.11.2016 / 5.12.2016
 

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vyberáme:


Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

web & design , redakčný systém

  Prihlásiť sa