Orientačná ponuka


Bratislava

Múzeum mesta Bratislavy - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie

 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Domov

 

Vianočná súťaž na FB o hodnotné knihy vydané MMB

zakladne logo
Na facebooku vyhlasujeme vianočnú súťaž. Ak chcete pod vianočným stromčekom potešiť seba alebo svojich blízkych balíčkom z publikácií editorskej činnosti MMB, kníh o dejinách Bratislavy a vstupenkami do tematických múzeí MMB, poďte súťažiť.
 

 
 

Podmienka zapojenia sa do súťaže je jednoduchá a zároveň môže obohatiť nás v múzeu aj vašich príbuzných. V Múzeu otvárame jedinečnú výstavu historických hračiek Ako sa hrali naši..., preto si radi prečítame vaše spomienky v komentári (textom, fotografiou a videom), na ktorú najobľúbenejšiu hračku z vášho detstva si spomínate najradšej. Pridajte aj svoj príbeh, prípadne kedy ste hračku dostali a koľko má rokov. Zo všetkých komentárov vyžrebujeme 4 výhercov vianočných balíčkov od MMB.

Súťaž prebieha od 8. 12. 2020 12.00 do 15. 12. 2020 12.00, výhercov vyžrebujeme po jej ukončení 15. 12. 2020. Podmienky súťaže nájdete TU http://muzeum.bratislava.sk/pravidla-sutaze-na-fb/d-7828/p1=8471

foto

Štyri balíčky zložené z publikácií editorskej činnosti MMB a kníh zameraných na dejiny Bratislavy čakajú na štyroch výhercov a z dvoch vstupeniek do tematických múzeí MMB, ktorým spríjemnia nádielku pod tohtoročným vianočným stromčekom. Súťaž prebieha na facebookovom profile Múzea mesta Bratislavy. Do súťaže je možné sa zapojiť prostredníctvom pridania komentára pod súťažný príspevok v podobe textu, fotografie alebo videa. 

Zo všetkých komentárov po skončení súťaže vyžrebujeme štyroch výhercov, ktorých zverejníme na profile MMB a budeme ich kontaktovať prostredníctvom súkromnej správy.

Keďže v Múzeu sa pripravujeme na otvorenie jedinečnej výstavy historických hračiek zo zbierkového fondu hračiek MMB pod názvom Ako sa hrali naši..., ktorá je predurčená vyvolať v návštevníkoch nostalgiu a pripomenúť, čo možno naši dnešní rodičia, starí rodičia či prarodičia nachádzali pod vianočným stromčekom, vianočnou súťažou taktiež podnietime spomienky na obľúbené hračky z detstva. Súťažný komentár totiž musí obsahovať textovo, obrazovo alebo videom vyjadrenú spomienku na obľúbenú hračku z detstva.

Podmienky súťaže nájdete na tomto odkaze http://muzeum.bratislava.sk/pravidla-sutaze-na-fb/d-7828/p1=8471. Vianočnú súťaž nájdete na facebookovom profile Múzea

 
Kontakt: PhDr. Beáta Husová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 8.12.2020 / 8.12.2020
 

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vyberáme:


Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

web & design , redakčný systém

  Prihlásiť sa