Orientačná ponuka


Bratislava

Múzeum mesta Bratislavy - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie

 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Programy > Programy rodinného typu > Noc múzeí a galérií

 

Noc múzeí a galérií v MMB v číslach

Noc múzeí a galérií v MMB
Múzeum mesta Bratislavy sa zapojilo do celoeurópskeho podujatia Noc múzeí a galérií 2020. Vzhľadom na nepriaznivú pandemickú situáciu sa hlavná programová časť prezentovala virtuálne v rámci online programov. Získali sme výborné čísla.
 

 
 

Naše podujatie malo na oficiálnom FB MMB dosah 137.000 ľudí a 1200 ľudí odpovedalo, že sa zúčastní alebo, že má záujem. Najpočetnejšia skupina publika boli ženy vo veku 35-44 rokov, za nimi nasledovali ženy 25-34. Tešíme sa z týchto priaznivých čísel. Vyplýva z nich, že napriek 152 rokom nepretržitej existencie Múzea mesta Bratislavy, je naše múzeum duchom mladé. Priťahuje ľudí aj cez virtuálne programy a úspešne využíva moderné technológie. Múzeum mesta Bratislavy - MMB - teda s hrdosťou môže niesť odkaz Múzeum má budúcnosť. 

Podľa návštevnosti stránky nmag.snm.sk získalo naše múzeum 715 prístupov. 

Múzeum mesta Bratislavy bolo sprístupnené aj reálne, kde sme zaznamenali menšiu návštevnosť. NKP hrad Devín navštívilo  283 osôb,  Múzeum dejín mesta 46 osôb,  Múzeum Antická Gerulata v Rusovciach 10 osôb,  Apponyiho palác 11 osôb, Múzeum zbraní 8 osôb a J. N. Hummela 9 osôb. Návštevnosť bola ovplyvnená pandemickými opatreniami a zákazom vychádzania. 

 
Kontakt: PhDr. Beáta Husová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 18.11.2020 / 18.11.2020
 

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vyberáme:


Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

web & design , redakčný systém

  Prihlásiť sa