Orientačná ponuka


Bratislava

Múzeum mesta Bratislavy - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie

 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Domov

 

Haló, tu je múzeum (mesta Bratislavy)

Haló, tu je múzeum
Baví vás história? Máte radi návštevy múzeí? Tak poďte s nami do Múzea mesta Bratislavy. Nebudeme vás zaťažovať letopočtami a zložitými menami z histórie. Našim cieľom je pozvať vás medzi našich odborníkov, kolegov múzejníkov..
V Ateliéri Múzeum má budúcnosť vám postupne predstavíme rôzne profesie a ľudí za nimi, ktorí sa spolu podieľajú na fingovaní múzea, aby ste sa v ňom dobre cítili, veľa videli a dozvedeli sa čo najviac o histórii Bratislavy.
 

 
 

Haló, tu je múzeum (mesta bratislavy)

Postupne predstavíme profesie a ľudí, ktorí stoja za fungovaním Múzea mesta Bratislavy: riaditeľa, historika, historika umenia, archeológa, reštaurátora, kustóda, dokumentátora, knihovníka, kultúrneho manažéra, múzejného pedagóga, lektora, osobu prvého kontaktu, ekonóma, prevádzkara, asistentku riaditeľa či informátora. 
V dnešnej prvej časti sa predstavíme my, Beáta a Martina, múzejné pedagogičky. Neskúšame, neznámkujeme, ale učíme zážitkovou formou priamo v múzeu. Teraz len online, ale po otvorení múzeí, vás všetkých rady privítame osobne v Múzeu mesta Bratislavy. 
 
Kontakt: PhDr. Beáta Husová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 16.3.2021 / 16.3.2021
 

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vyberáme:


Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

web & design , redakčný systém

  Prihlásiť sa