Cesta: Titulka > Blog mmb

Blog mmb

Milí návštevníci cez blog vám radi približujeme rôzne témy zo života múzea, o originálnych zbierkových predmetoch, o ich zachovávaní a uchovávaní, o výstavách, príbehoch z histórie či programoch. Všetky nové príspevky blogu zverejňujeme aj na facebook @muzeummestabratislavy a instagrame muzeum_mesta_bratislavy.

Blog mmb vznikol ako online program pre všetkých priaznivcov Múzea mesta Bratislavy v období prvej vlny pandémie v marci 2020. Brány múzeí sa vtedy zatvorili a naše architektonicky vzácne objekty, zbierkové predmety ostali opustené, bez obdivu návštevníkov. Akoby zdanlivo zastal čas...a zároveň nastal čas na založenie Blogu mmb.

Súvisiace odkazy

Kontext