Orientačná ponuka


Bratislava

Múzeum mesta Bratislavy - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie

 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Domov

 

Archív office 2020

 
 
ZmenenéNázov a anotáciaZodpovedá
26.6.2020BKIS / partner cyklu Leto v múzeu 2020
Leto v múzeu 2020 podporuje Bratislavské kultúrne a informačné stredisko.
PhDr. Beáta Husová
31.3.2020Uzatvorenie múzeí MMB
Milí priatelia, z nariadenia hlavného mesta SR Bratislavy sú všetky múzeá Múzea mesta Bratislavy až do odvolania ZATVORENÉ pre hrozbu šírenia koronavírusu.
Všetky podujatia, vernisáže, programy pre verejnosť a vzdelávacie programy pre školy sú ZRUŠENÉ. O ďalších krokoch, ako aj o tom, kedy opäť otvoríme, vás budeme priebežne informovať. Ďakujeme za porozumenie.
PhDr. Beáta Husová
9.3.2020Stále aktuálne informácie o coronavíruse
PhDr. Beáta Husová
2.4.2020Novinky - Múzeum online - Stop nude - Blog mmb [JPG, 71 kB]
Milí priatelia, priaznivci, návštevníci Múzea mesta Bratislavy, pripravujeme pre vás pravidelne nové príspevky Múzeum online : utorok príspevky BLOG MMB, vo štvrtok BLOG MMB – Zo života reštaurátorov, v piatok STOP NUDE – Povedačky z múzea z Ateliéru Múzeum má budúcnosť. Sledujte nás aj prostredníctvom facebooku a instagramu.
PhDr. Beáta Husová
18.3.2020Milujte múzeum Bratislavčania
MMB je inšpiratívna skratka. Môžete ju dešifrovať aj ako milujte múzeum Bratislavčania, či Múzeum má budúcnosť. V pravom slova zmysle ide o názov najstaršieho Múzea mesta Bratislavy. Je tu s vami aj v ťažkých časoch. Sleduje a zaznamenáva všetko aktuálne v prítomnosti a napĺňa tak misiu: 152 rokov pamätáme na budúcnosť.
PhDr. Beáta Husová
7.4.2020Prajeme pokojnú Veľkú noc [JPG, 774 kB]
Milí priatelia, návštevníci, priaznivci Múzea mesta Bratislavy, dielo Pieta, ktoré sa stalo symbolom sviatkov Veľkej noci v MMB v roku 2020 hovorí o utrpení... Obdivujú ho tisíce návštevníkov Múzea mesta Bratislavy v Starej radnici. Bolo by tomu tak aj v tento rok, nie len v čase svätenia Veľkej noci. Naše múzea však ostali v tichu za zavretými bránami.
Súčasná atmosféra sviatkov je úplne iná, ako sme ju tradične prežívali. Už teraz nám chýbajú stretnutia v širšom kruhu rodín, ich objatia, bozky. Veríme, že vás sviatky napriek tomu naplnia pokojom. Prajeme skoré uzdravenie všetkým chorým. Prajeme požehnané obyčajné ľudské šťastie spočívajúce v úsmeve, láske medzi ľuďmi a radosti z prichádzajúcich slnečných dní, ktoré nás napĺňajú nádejou...
PhDr. Beáta Husová
15.4.2020Zborník z vedeckej konferencie Mesto a jeho pamäť
Jedným z odborných podujatí pripravených k 150. výročiu založenia Múzea mesta Bratislavy v roku 2018 bola interdisciplinárna vedecká konferencia Mesto a jeho pamäť.
Aktuálne vychádza zborník príspevkov z tejto konferencie.
Mgr. Zuzana Francová
14.5.2020Máme opäť otvorené od 16. 5. 2020
Po dvoch mesiacoch opäť otvárame. Múzeá MMB sprístupňujeme v čase, keď si pripomíname 18. 5. 2020 Medzinárodný deň múzeí a galérií. V sobotu 16. 5. 2020 malo prebiehať obľúbené podujatie Noc múzeí a galérií, v čom vidíme ďalšiu symboliku. Nebudeme môcť naplniť náš bohatý plánovaný program pripravený na tento deň. Napriek všetkému vitajte opäť u nás...
PhDr. Beáta Husová
15.5.2020Vitajte opäť! Chráňme sa navzájom v múzeách MMB [JPG, 391 kB]
Milí návštevníci, vitajte opäť v múzeách MMB. Ďakujeme, že chránite seba a druhých. Balíček opatrení je záväzný. Počet návštevníkov a dĺžka návštevy je rôzna podľa veľkosti priestorov. Pozrite si, prosím, základné pravidlá návštev sprístupnených múzeí: Múzeum dejín mesta - Stará radnica, Múzeum historických interiérov, Múzeum vinohradníctva - Apponyiho palác, Múzeum zbraní - Michalská veža, NKP hrad Devín, Antická Gerulata Rusovce. Ďakujeme za pochopenie.
PhDr. Beáta Husová
4.2.2020Výberové konanie na pozíciu riaditeľ/ka príspevkovej organizácie Múzeum mesta bratislavy [PDF, 293 kB]
V súlade s uznesením Mestského zastupiteľstva Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (ďalej len „MsZ“ a „mesto“) č. 38 časť C bod 1 zo dňa 7.2.2019 Zásady výberu členov orgánov obchodných spoločností s majetkovou účasťou hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy a rozpočtových a príspevkových organizácií hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (ďalej len „zásady výberu“) mesto vyhlasuje výberové konanie na pozíciu riaditeľ/ka príspevkovej organizácie Múzeum mesta Bratislavy.
PhDr. Beáta Husová
16.10.2020Múzeum Arthura Fleischmanna uzavreté 20. - 22. 10. 2020
Múzeum Arthura Fleischmanna bude dňoch 20. - 22. 10. 2020 z technických príčin uzavreté.
PaedDr. Martina Pavlikánová PhD.

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »

 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Archív office > Archív office 2020

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vyberáme:


Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

web & design , redakčný systém

  Prihlásiť sa